Hakkında

Blida Eyaleti, 01 Cezayir Yolu, Khazrouna’da bulunan Sarl yeni kıta mermeri, mermerin yarı mamul ve çeşitli mamul ürünlere dönüştürülmesi alanında Cezayir’de ISO 9001 versiyon 2015 sertifikasını (Kalite Yönetim Sistemi) alan ilk şirkettir. boyutları ve bunları Cezayir’de pazarlaması. Mermer dönüştürme alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Sarl yeni kıta mermeri, Cezayir’deki mermer dönüştürme faaliyetinde şirketi ana şirketlerden biri haline getirmeye odaklanmıştır.

Sertifikalı ISO 9001

+ 0 yıl
Mermer İşleme Tecrübesi

Son teknoloji ekipman Son nesil

Sarl yeni kıta mermeri, yerel pazardaki müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan üstün kaliteli bir ürün ve mükemmel hizmet sunmamızı sağlamak için son teknoloji, en son nesil ekipman ve multidisipliner bir ekiple donatılmıştır ve yakında uluslararası pazarların yeni bir kısmını elde etmek.

Ulusal üretimi teşvik etmek için gerekli araçların yanı sıra bütün bir stratejiyi uygulamaya koyuyoruz.

Photo en cercle 2

Mermer blok dönüşümünde uzman olarak amaç, prestij ve asaleti bir araya getirirken dekorasyonunuza gerçek kişilik ve karakter kazandıran ürünler sunmaktır. Asil bir malzeme olarak doğal taş, kalite ve dayanıklılıkla birlikte bu çifte avantaja sahiptir.

Mermeri ihtiyaçlarınıza göre evinizin her yerinde döşeme ve duvar kaplaması olarak kullanabilirsiniz: antre, oturma odası, mutfak, banyo vb. Nitekim farklı taşlar arasından doğru seçimi yapabilmek için teknik boyutun yanı sıra ürünün lüks, nadir ve ihtişamlı olması gibi bazı kriterleri de göz önünde bulundurmak gerekir.